Ilość osób na stronie - online 4 Aktualny czas :   Osoby na czacie -
Wstęp Różne aktualności wpisane przez czytelników i autorów strony. Na forum poruszane są waszym zdaniem interesujące tematy, zachęcam do dyskusji. Umożliwia rozmowe z osobami odwiedzającymi strone Tutaj dostępne są przysłane przez was zdjęcia z różnych ciekawych miejsc i spotkań. Gorąco Zachęcam do przysyłania zdjęć!!! Namiary na administratorów strony Katalog stron internetowych posegregowanych tematycznie - zachęcam do przeglądnięcia i dodania twoim zdaniem ciekawej strony.
tomek
Wydarzenia Mini Sklep Śpiewnik Ankieta Rejestracja Lista przebojów Zasady Przypomnienie Hasła
Subskrypcja !!!
wpisz e-mail:

werchowyna.nazwa.pl
Szczególnie polecamy

www.kermesz.pl


Witamy wszystkich na stronie Werchowyny ! ! !

werchowyna
Witamy na stronie WERCHOWYNY. Jak widzicie strona ma nową szatę graficzną, w tej postaci miała ona funkcjonować od 14 stycznia 2003 roku, odejście Tomka uniemożliwiło mu dokończenie tego co zaczął. Postanowiliśmy, że zrealizujemy to co zamierzał zrobić. Chcielibyśmy aby strona mogła nadal przyciągać nowych ludzi, i skupiać tych którzy się znają. Chcielibyśmy także aby mogła być pamiątką jaką zostawił nam Tomek. Z jednej strony nic nie chciałoby się nic zmieniać, mając na uwadze to co zrobił Tomek, a z drugiej strona nie może się rozwijać bez zmian. Umieściliśmy na stronie kilkanaście zdjęć Tomka, jeśli macie jakieś, którymi chcielibyście się podzielić to prosimy przesyłajcie, jeśli znaliście Tomka to prosimy, przysyłajcie też wspomnienia. Będziemy wdzięczni. Chcielibyśmy też, aby strona mogła funkcjonować bez żadnych antagonizmów z innymi istniejącymi, lub tymi które w sieci powstaną. Układ strony pozostaje bez zmian, jest miejsce na aktualności, forum, zdjęcia, czat. Jeśli macie pomysły, którymy chcielibyście się z nami podzielić, a które przyczynią się do jej uatrakcyjnienia, to chętnie weźmiemy je pod uwagę.


Wsich was wytajemo na stranach WERCHOWYNY. Strana maje nowu grafiku, tak mała wyhladaty wid 14 sicznia 2003 roku, na żal widhod Tomy ne dał możnosty dokinczynnia ciocho szczo zaczał. Wzialy sme sia i pidnialysme postanowu szczob dokinczyty toto szczo win hotił zrobyty. Hotilyby my szczob mohła wona buty pamiatkom jaku ostawył Tomko. Z odnoj storony niczohoby sia ne hotiło zminaty, szczob poszanuwaty toto szczo stworył Toma, z druhoj storinka ne bude mohła sia rozwywaty bez zmin. Zamistylysme na storinci znymky Tomy, jak majete dajaky inszy kotrymy byste hotili sia podilyty, to prosymo prysyłajte na adres mailowy, tych kotry znaly Tomka prosymo szczob pysaly o nym, tak jak ho pamiatajut. Budeme za ce wse bars wdiaczni. Hotilyby my szczob storinka mohła isnuwaty bez antagonizmiw z inszyma storinkamy kotry wże isnujut lub budut isnuwaty. Strana je malże ne zminena, sut i nowy wiskty, forum, znymky i czat. Jak dekotry z was majut dajaky nowy dumky pro nowy ryczy kotry mohlyby buty na strani, to ohoczo sia z nyma zaznajomyme.
kontakt:  werchowyna@interia.pl (© 2002-2007) www.werchowyna.prv.pl   
www.werchowyna.nazwa.pl